توافقنامه استفاده از سرویس های ابری شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر - آزمون ۳۶۰

این توافقنامه مابین شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر به شماره ثبت ۲۱۵۷۹ با مسئولیت محدود از یک طرف و مشتری سامانه ابری آزمون ۳۶۰ از طرف دیگر می باشد.

 1. در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت، مشتری با زدن چک مارک در باکس "قوانین و مقررات سرویس های ابری شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر را مطالعه کرده ام و آنها را پذیرفته ام. " قبول می کند که مفاد این توافقنامه را بصورت کامل مطالعه کرده و تمام موارد آن مورد قبول او می باشد. چنانچه مشتری چک مارک توافق با قوانین را علامت نزند به هیچ عنوان اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات ابری وب سایت را نخواهد داشت.

  بنابراین استفاده از خدمات سرویس ابری وب سایت به منزله توافق با این توافقنامه بوده و شرکت می تواند در مراجع قضایی و صنفی و غیره به آن استناد کند.

 2. عضویت مجموعه حقوقی و یا حقیقی ای که مشتری از طرف آنها فرم های عضویت در سامانه ابری آزمون ۳۶۰ را تکمیل کرده، نشان می دهد که آنها نیز شرایط و توافقات استفاده از سیستم و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی را قبول دارند و مشتری از طرف آنها مجاز بوده و یا اختیار داشته که این توافق را انجام دهد.
 3. تعاریف زیر در کل این توافقنامه پابرجا می باشند:
  1. شرکت: هر جا در متن این توافقنامه کلمه شرکت آورده شده، منظور شرکت سیستم های رایانه ای فراگیر (طرف اول این توافقنامه) می باشد.
  2. "وب سایت" یا "سامانه" یا "آزمون ۳۶۰" : منظور وب سایت آزمون ۳۶۰ به آدرس اینترنتی www.azmoon360.com و همچنین www.azmoon360.ir می باشد.
  3. سرویس ابری: منظور خدماتی است که توسط شرکت در وب سایت شرکت ارائه می گردد. در این توافقنامه منظور از سرویس ابری منحصرا سامانه آزمون ۳۶۰ می باشد.
  4. مشتری: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سایت آزمون ۳۶۰ ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده می کند.
  5. "نماینده" یا "نماینده مشتری" : منظور کاربرانی هستند که توسط مشتری در پنل نمایندگی وب سایت ثبت نام شده و از خدمات سایت استفاده می کنند.
  6. کاربر: منظور کاربرانی هستند که از سمت یا جانب مشتری از خدمات سایت استفاده می کنند. این کاربران عمدتا دانش آموزان، دانشجویان، یا افرادی بوده که به هر طریق در فرآیند آزمون برگزار شده توسط مشتری دخیل هستند.
  7. اطلاعات مشتری: اطلاعاتی است که مشتری درهنگام استفاده از خدمات آزمون ۳۶۰ در سامانه ثبت می کند.
  8. حساب کاربری: برای هر مشتری، نماینده یا کاربر در هنگام ثبت نام در سایت یک حساب کاربری ایجاد می شود. شخص با آدرس ایمیل و کلمه عبور که قبلا در این حساب کاربری ثبت شده می تواند به حساب کاربری خود وارد شود.
 4. مشتری، کاربران و نمایندگان مشتری، مسئول حفاظت از امنیت حساب کاربری خود می باشند. این افراد موظفند که کلمه عبوری را انتخاب کنند که امنیت لازم را دارا بوده و قابل حدس زدن توسط سایرین نباشد. همچنین موظف هستند تا در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنند. همچنین در صورتی که احساس می کنند که کلمه عبور آنها در دسترس سایرین قرار گرفته بلافاصله نسبت به تغییر آن اقدام نمایند.
 5. شرکت هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن کوتاهی مشتری در حفظ امنیت حساب کاربری خود باشد، نخواهد داشت. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم شرکت می باشد. مدیر سیستم با مراجعه با لاگها و گزارش های امنیتی موجود در پنل خود، امکان بررسی و تشخیص این امر را خواهد داشت.
 6. شرکت هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن حملات هکری باشد، نخواهد داشت. البته شرکت تعهد می کند که کلیه منابع خود را برای مقابله و جلوگیری از این حملات به کار گیرد.
 7. شرکت تعهد می کند که بالاترین ضریب اطمینان را برای دسترسی به سرویس های ابری خود فراهم سازد. در مواردی که نیاز به قطع خدمت رسانی می باشد، شرکت متعهد می شود که موضوع را حداقل ۲۴ ساعت قبل به اطلاع مشتری برساند.
 8. در شرایط فورس ماژور مانند سیل، زلزله یا سایر حوادث غیرمترقبه طبیعی و غیرطبیعی شرکت تعهدی در زمینه در دسترسی بودن سرویس های ابری نخواهد داشت.
 9. شرکت جز هزینه های درج شده در وب سایت هیچگونه هزینه دیگری در قبال ارائه خدمات دریافت نخواهد کرد. ارائه خدمات پشتیبانی توسط شرکت رایگان بوده و هزینه ای بابت آن دریافت نمی شود. ارائه خدمات پشتیبانی صرفا از طریق پنل پشتیبانی موجود در سایت به آدرس support.gcs.ir یا support.azmoon360.com ارائه می گردد. شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی، حضوری و ... نخواهد داشت. پشتیبانی شامل پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می آید. اضافه کردن ویژگی های جدید به نرم افزار و آموزش کاربران در شمول خدمات پشتیبانی قرار نمی گیرند.
 10. حساب کاربری به منظور انجام فرآیندهای وابسته به موضوع نرم افزار وب سایت در اختیار مشتری، نمایندگان و کاربران قرار داده شده است. هرگونه تلاش برای هک کردن سیستم، انجام مهندسی معکوس، کپی برداری و نیز تلاش به هر نحوی در جهت ایجاد خدشه در امنیت و کارکرد خدمت و یا سایر جنبه های خدمات مرتبط با آن، پیگرد قانونی داشته، منجر به حذف حساب کاربری شده و هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم سامانه آزمون ۳۶۰ می باشد.
 11. وب سایت از طریق آدرس ایمیل درج شده در حساب کاربری مشتری، نماینده یا کاربر، با این افراد ارتباط برقرار می کند. کلیه اطلاعیه ها و اعلانات از طریق این آدرس ایمیل به افراد اعلام خواهد شد، اشخاص فوق الذکر موظف هستند در هنگام ثبت نام، آدرس ایمیل معتبر را وارد کنند و در صورت نیاز با خارج کردن آدرس ایمیل وب سایت از پوشه هرزنامه (Spam) امکان ایجاد ارتباط را میسر سازند. ایمیل های شرکت از دامنه www.azmoon360.com یا www.gcs.ir ارسال می شوند.
  همچنین تغییرات در این توافقنامه از طریق ایمیل به مشتری اطلاع رسانی می شود.
 12. مشتری باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا "قانون تجارت الکترونیکی"، "قانون جرائم رایانه ای" و "قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای" را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر كاربران وی به عهده مشتری است و شرکت هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.
 13. شركت متعهد می شود انبار داده و پلت فرمی برای ذخیره اطلاعات مشتری و انجام نیازهای ارتباطی وی فراهم كند. شركت هیچ نظارت و ممیزی بر محتوای اطلاعات وارد شده توسط مشتری نداشته و هیچ گونه ادعا و یا مسئولیتی نسبت به اطلاعات مشتری ندارد.
 14. تمامی اطلاعاتی كه توسط كاربران مشتری در حین استفاده از خدمت در وب سایت ثبت می شود متعلق به همان مشتری بوده و شرکت هیچگونه مالکیتی نسبت به این اطلاعات ندارد. مشتری به تنهایی مسوول دقت، کیفیت، یکپارچگی، قانونی بودن، قابل اتکا بودن، مناسب بودن و استفاده مناسب از داده های خود می باشد. و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال حذف، تصحیح، صدمه دیدن، خرابی و یا مشکل در ذخیره شدن درست داده های مشتری ندارد.
 15. در صورت فسخ/خاتمه/لغو این توافقنامه حق دسترسی و استفاده از اطلاعات مشتری برای وی فورا متوقف می شود و ضمن نگهداری اطلاعات مشتری تا ۳۰ روز پس از فسخ، بنا به درخواست و بدون دریافت هزینه جدید در اختیار مشتری قرار می گیرد، پس از گذشت ۳۰ روز اطلاعات مشتری حذف شده و به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.
 16. نام تجاری آزمون ۳۶۰ ، نشان تجاری، سایت شركت، خدمات و هرگونه متون و تصاویر و ویژگی های خدمات، منحصر به شركت سیستم های رایانه ای فراگیر بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شركت است.
 17. در راستای حمایت از حقوق و مالكیت های مادی و معنوی انجام فعالیت های زیر برای مشتری مجاز نیست و شرکت مجاز است به منظور تامین امنیت سایر کاربران بلافاصله و بدون اطلاع و اخطار قبلی حساب کاربری مشتری را مسدود کرده و کلیه اطلاعات مشتری را بایگانی کند و دسترسی مشتری به سامانه را قطع کند. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم شرکت می باشد. همچنین هیچ وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.
  1. كپی كردن، فروختن، به عنوان واسط در اختیار شخص ثالث قرار دادن یا هر نوع استفاده تجاری دیگر از موارد مربوط به نرم افزار یا HTML/CSS/JS ها یا طراحی های بصری عناصر واقع در نرم افزار و/یا وب سایت یا هر بخشی در آن ها. همچنین مشتری نباید اجازه این استفاده را به دیگر اشخاص ثالث از طریق در اختیار قرار دادن حساب كاربری خود بدهد.
  2. هر گونه مهندسی معكوس روی نرم افزار و خدمات فراتر از حدی كه قانون جمهوری اسلامی ایران ذكر كرده است.
  3. استفاده از نرم افزار، خدمات ارائه شده، سایت یا هر جزء آن بگونه ای كه موجب تخلف در حقوق مالكیت معنوی شود.
  4. انتقال هرنوع كرم نرم افزاری یا ویروس یا هر كد نرم‌افزاری مخرب در زمان استفاده از وب سایت.
  5. هر گونه هك كردن نرم افزار و یا وب سایت.
  6. شبیه سازی نام های تجاری آزمون ۳۶۰، نشان تجاری، سایت شركت، خدمات و هر گونه متون و تصاویر و ویژگی های خدمات شرکت.
  7. هرگونه فعالیت مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران.
 18. شركت به اسرار تجاری و حقوق مالكیت معنوی مشتریان نسبت به اطلاعات و ارتباطات بارگذاری و ثبت شده در برنامه احترام گذاشته، به صورت پیشگیرانه فعالیت‌های مورد نیاز جهت حفاظت از محرمانگی این اطلاعات را انجام می دهد.
 19. اطلاعات مشتری به هیچ شخصیت حقیقی و یا حقوقی ثالثی مگر با حكم مراجع قضایی نمایش داده نمی شود.
 20. در شرایط مشخص شده و بعد از زمان های ذكر شده در توافقنامه اطلاعات مشتری به صورت غیرقابل بازگشت حذف می شود.
 21. بندهای مربوط به محرمانگی اطلاعات مشتری دائمی تلقی می شود. (حتی پس از فسخ این توافقنامه).
 22. قیمت های اعلامی در سایت به روز بوده و شرکت می‌تواند در صورت نیاز تعرفه های استفاده از نرم افزار را تغییر دهد. هزینه های ادامه استفاده از سیستم بر اساس مبالغ جدید اعلام شده در سایت محاسبه می شود. بدیهی است تغییر تعرفه مشمول خدماتی که مشتری آنها را قبل از تغییر تعرفه خریداری کرده است نمی شود.
 23. در صورت وجود مشكل در صورتحساب، مشتری می تواند تا ۳۰ روز از طریق ایمیل (info@gcs.ir) یا با نامه رسمی مراتب را برای رسیدگی اعلام كند.
 24. شركت بصورت مستمر خدمات خود را توسعه و بهبود می بخشد. به همین علت در طول زمان امكاناتی به خدمات و نرم افزار اضافه و امكانات متناظر با آنها تغییر یافته و یا حذف می شوند.
 25. شركت حق اصلاح و تغییر شرایط و مقررات ذكر شده در این سند، قیمت خدمات، محدودیت های فضای در دسترس مشتری و پهنای باند در دسترس مشتری یا دیگر منابعی را كه در اختیار مشتری قرار داده است دارد.
 26. شركت هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیر مستقیم یا مستقیم مشتری درباره سود، شهرت، اطلاعات و یا دیگر زیان های غیرملموسی كه در نتیجه استفاده از خدمات وب سایت می باشد را ندارد.
 27. شركت مسئولیتی نسبت به مشكلاتی كه برای ارائه سرویس به علت وجود مشكل در اینترنت و یا دیگر بسترهای ارتباطی الكترونیك بوجود می آید ندارد.
 28. برای بستن حساب لازم است مشتری درخواست مربوطه را از طریق ایمیل به آدرس info@gcs.ir و نامه رسمی در سربرگ خطاب به شرکت ارسال و اعلام کند.
 29. ۳۰ روز پس از بستن یا قطع حساب، تمامی محتوا و اطلاعات مشتری حذف می شود. این اطلاعات پس از این مرحله قابل بازگشت نیست.
 30. در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشتری و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به شرکت اطلاع نداده است، شركت حق مسدود نمودن حساب مشتری بدون اعلام قبلی را داراست. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.
 31. در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار شرکت، از قبیل، اعتصاب، اغتشاش عمومی، صاعقه، آتش سوزی، سیل و زلزله یا حوادث موثر در محیط و مانند اینها، به نحوی که انجام تعهدات و خدمات این توافقنامه را برای شرکت غیرممكن سازد و یا با اشكال مواجه نماید، هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات متوجه شرکت نمی باشد و مشتری حق هرگونه ادعایی نسبت به شرکت را از خود سلب می نماید. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت تلاش خود برای کاهش اثرات این موارد را می نماید.
 32. همواره آخرین نسخه این توافقنامه در آدرس اینترنتی http://www.azmoon360.com/شرایط-استفاده قرار دارد.
 33. هر گونه تسامح شركت در پیگیری و اجرای حقوق خود در این توافقنامه به معنی چشم پوشی از این حقوق نیست.
 34. قوانین و مقررات ذكر شده در این توافقنامه ارجح بر هر نوع توافق قبلی بین شركت و مشتری است.